Podsumowanie 2019 roku

PODSUMOWANIE 2019 ROKU
Czas pożegnać stary rok. Muszę przyznać, że druga połówka 2019 roku była dla mnie szalonym czasem, pełnym wyzwań.

Pomysł założenia bloga panidoktor.com.pl przyszedł mi do głowy zupełnie spontanicznie i tak naprawdę nie miałam zbyt wiele czasu, żeby się nad tym porządnie zastanowić. Przyznam, że początkowo nie zdawałam sobie, ile czasu będę musiała poświęcić na regularne dodawanie wpisów na bloga, a od niedawna prowadzenie także instagramowego konta. Nie ukrywam, że bywa czasem ciężko przy mojej ilości dyżurów, 3 różnych etatach, a przede wszystkim byciu mamą i żoną. Ale czy żałuje ?? W ogóle! To była jedna z najlepszych decyzji, którą podjęłam w ostatnim czasie.

Nawet nie wiecie, jak mnie napędza do dalszego działania fakt, że chcecie czerpać z mojej wiedzy i doświadczenia. Cieszę się też, że udało mi się choć trochę oswoić temat wcześniaków i zwiększyć Waszą świadomość na temat dzieci urodzonych przedwcześnie. Dziękuję, że jesteście ze mną. Mam nadzieję, że zmierzam w dobrym kierunku.

Kochani życzę Wam cudownego Nowego 2020 Roku! Bądźcie szczęśliwi, zdrowi, spełniajcie się i doceniajcie ludzi, których macie wokół siebie.

Dziś jest też dobry czas na podsumowanie artykułów, które budziły Wasze największe zainteresowanie w minionym roku.

Dla tych z Was, którzy czytają mnie regularnie, pewnie nie będzie zaskoczeniem, że największą popularnością niezmiennie cieszy się wpis o kangurowaniu:

Równie dużym zainteresowaniem cieszą się następujące wpisy:

Tych z Was, którzy przeoczyli powyższe artykuły, zachęcam do lektury. Naprawdę warto! Dajcie też znać w komentarzach, które wpisy są Waszymi ulubionymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *